Startē jaunā sezona!

18.10.2019.

Startējam jauno – 2019./2020. gada sezonu!

Novusa čempionātā tiks aizvadīti 7 vienspēļu posmi (kopvērtējumā vērtēs 5 labākos posmus) un 5 dubultspēļu posmi (vērtēs 4 labākos).

Galda tenisā tiks aizvadīti 7 vienspēļu posmi (kopvērtējumā vērtēs 5 labākos posmus) un 4 dubultspēļu posmi (vērtēs 3 labākos).

Volejbola atklātajā čempionātā startēs 8 komandas – Engure, Smārde, Jaunsāti, Slampe/ZeVid, Roja,SK Lauciene, Irlava un Sloka. Pēc regulārā turnīra 6 labākas komandas iekļūs izslēgšanas spēlēs. Lai piedalītos izslēgšanas spēlēs, spēlētājam ir jāpiedalās 5 regulārā turnīra spēlēs!

Basketbola atklātajā čempionātā startēs 8 komandas – Brīvsolis, U-50, Engure, Lapmežciems, Tukuma sporta skola, Stiga RM/Tukums, KKSP/Kandava un Jaunpils. Arī basketbola čempionātā izslēgšanas spēlēs piedalīsies 6 labākās komandas. Lai piedalītos izslēgšanas spēlēs, spēlētājam ir jāpiedalās 5 regulārā turnīra spēlēs!

Florbola atklātajā čempionātā piedalīsies 9 komandas – Smārde, Smārde 2, Engures korsāri, Slampe/ZeVid, Slampe/ZeVid 2, ExKurzeme, Ģibuļi, Gorodiņš un Kandava/VSD Serviss. Pēc regulārā turnīra tiks izspēlēts sabraukums pēc Final 4 principa. Lai piedalītos Final 4, spēlētājam ir jāpiedalās 6 regulārā turnīra spēlēs!

Sieviešu volejbola čempionātā plānots, ka piedalīsies 5 komandas – tostarp divas komandas no mūsu novada – Engure un Lapmežciems. Bet šajā turnīrā vēl noris plānošanas darbi.

Pievienot komentāru