Attālinātais Brīvziemis – svētdien, 22.novembrī!

17.11.2020.

Sveiciens Latvijas svētku nedēļā!
Pēc nosvinētas Latvijas 102. dzimšanas dienas noteikti būs nepieciešama izkustēšanās, kas gaidāma svētdien – 22.novembrī! Brīvziemis!
Mēs esam sapratuši, ka mūsu pasākumiem ar sadaļu “sports” tiešām vairs ir itin mazs sakars, tāpēc droši soļojam sadaļas “veselība” virzienā!
Arī šajā reizē piedāvāsim pārgājiena iespēju, kas grib var skriet, kas grib – nūjot! Orientēšanās treniņš – orientēšanās spēle arī būs kā ierasts, tikai…
Distances plānojam divas – viena ap 12 km, otra ap 18 km gara!
Būs lieliska iespēja piedalīties distancējoties!
Jā, būs starta un finiša līnija, lai zinām kur ieslēgt un kur izslēgt savu pulksteni vai telefonu! Jā jā, distances šoreiz pievarēsim attālinātā versijā – katrs ar savu ierīci – beigās atsūtot mums sava veikuma rezultātu (whatsapp 29496815).
Nebūs starta un finiša zonas, lai neradītu kārdinājumu pulcēties, jo šobrīd veselība pirmajā vietā!
Pie starta līnijas būs pieejamas distanču kartes, lai nenomaldītos neceļos, bet, protams, distances būs marķētas!
Orientēšanās treniņā – spēlē startēšanas laiks būs no plkst. 10.00 līdz 13.00! Kā parasti – meklēsim 10 punktus – pavēles vai brīvajā distancē!
Dalības maksa pieaugušajiem eur 5, bērniem un jauniešiem – bez maksas. Dalības maksu var pārskaitīt uz biedrības sporta klubs Brīvsolis kontu!
Apkoposim Jūsu iesūtītos rezultātus un 23.novembrī publicēsim tos laimīgos, kuri tiks pie balviņām! Jā! Atgriezīsimies pie pārbaudītām vērtībām – piedalies attālināti pasākumā un laimē balvas! 🙂
Šīs ir sacensības tikai pašam ar sevi!!!

Pievienot komentāru