Noslēdzies 2019.gada skriešanas seriāls Brīvsolis

26.09.2019.

Ar tradicionālo Smārdes kausu noslēdzies skriešanas seriāls Brīvsolis, kurā šajā sezonā tika aizvadīti 12 posmi – no aprīļa līdz septembrim!

Smārdes kausu sievietēm šogad izcīnīja Renāte Šēra, aiz sevis atstājot Lieni Medisoni un Signi Bērziņu. Kungiem pirmais šogad bija Aijens Trušins, otrais bija Pēteris Kļava, bet trešais – Edgars Koncevojs!

12.posma rezultāti:

Jaunietes:
Signe Bērziņa1201:04:37
Loreta Rutkovska1101:05:46
Ilze Muceniece1000:56:08
Agnese Troinova1000:56:27
Madara Matisone1001:09:20
Katrīna Ose600:47:20
Ieva Lūse600:58:07
Annija Ozola600:58:33
Dinija Liepiņa600:58:33
Alise Rutkovska601:06:44
Sindija Medisone500:48:15
Estere Šteina400:37:40
Karīna Pastare400:37:40
Keita Dzelzskalēja400:37:40
Jaunieši:
Reinis Ose1201:02:13
Daniels Pabērzs1101:01:00
Mikus Kalniņš1000:48:40
Uvis Čilipāns1000:55:58
Rūdolfs Ose1001:07:33
Matīss Dzērve1001:07:34
Arvis Štalts601:00:52
Artūrs Rūdulis500:38:35
Toms Rūdulis500:38:35
Sandis Medisons500:48:15
Valters Pudāns300:22:40
Mikus Pudāns300:22:59
Uvis Kalniņš200:14:13
Sievietes:
Renāte Šēra1300:56:46
Dace Ancāne1201:01:00
Gunta Nalivaiko1101:02:30
Linda Reinholde1101:02:39
Liene Medisone1000:50:15
Ilze Malovka1000:56:40
Elīna Lāce1000:56:41
Nora Vanaga1000:58:03
Aiga Rekalo1000:58:37
Ilva Brenča1000:58:37
Inga Vate1000:59:33
Agnese Ose1001:07:36
Agnese Rūdule1001:08:56
Ruta Dīce1001:15:13nūjošana
Gunta Skromane1001:15:55nūjošana
Sanita Šelegoviča1001:24:13nūjošana
Ilze Sauleskalna1001:24:13nūjošana
Evita Pudāne1001:24:13nūjošana
Vīrieši:
Aijens Trušins1501:02:58
Mārtiņš Brenčs1501:03:28
Ilvars Bergmanis1501:05:35
Māris Lūsis1401:01:00
Pēteris Kļava1401:01:12
Edgars Koncevojs1401:02:30
Kristaps Stivrinieks1401:04:12
Viktors Rūsa1301:00:13
Valdis Urtāns1301:03:58
Sandijs Jēkabsons1301:03:58
Modris Šelegovičs1201:01:20
Vladimirs Judins1201:01:20
Armands Paeglis1201:01:46
Pēteris Nalivaiko1101:02:30
Aigars Bērziņš1000:54:00
Aivars Mozulis1000:55:41
Ģirts Harmsons1000:56:27
Uldis Dīcis1001:15:13nūjošana

Kopvērtējuma uzvarētāji:

Mazās meitenes:
1Estere Šteina
2Karīna Pastare
3Alise Rutkovska
Jaunietes:
1Signe Bērziņa
2Madara Matisone
3Loreta Rutkovska
Jaunieši:
1Mikus Kalniņš
2Arvis Štalts
3Toms Rūdulis
Sievietes:
1Liene Medisone
2Elizabete Pelēce
3Dace Ancāne
Vīrieši:
1Edgars Koncevojs
2Ilvars Bergmanis
3Māris Lūsis
Nūjotājas:
1Ruta Dīce
2Ilze Sauleskalna
3Gunta Skromane
Nūjotāji:
1Uldis Dīcis

Pievienot komentāru