Finišējis skriešanas seriāls Brīvsolis!

27.09.2018.

Ar pēdējo posmu – Smārdes kausa izcīņu 2018 – finišējis skriešanas seriāla Brīvsolis 2018.gada sezona! Kopā tika aizvadīti 12 posmi no aprīļa sākuma līdz septembra beigām!

Smārdes kausa ieguvēji:

Sievietes:

1.Karīna Helmane Soročenkova

2.Agnese Troinova

3.Dace Ancāne

Vīrieši:

1.Mārtiņš Auziņš

2.Ilvars Bergmanis

3.Sandis Kanbergs

Īpašās medaļas par šo sezonu saņēma Lilita Ertmane (vienīgā dalībniece, kas piedalījās visos 12 posmos!), Alise Rutkovska un Inga Vate!

Kopvērtējuma uzvarētāji:

Jaunietes:

1.Agnese Troinova

2.Signe Bērziņa

3.Loreta Rutkovska

Jaunieši:

1.Uvis Čilipāns

2.Rūdolfs Šplīts

3.Reinis Ose

Sievietes:

1.Karīna Helmane Soročenkova

2.Dace Ancāne

3.Dace Almane

Vīrieši:

1.Ilvars Bergmanis

2.Artūrs Soročenkovs

3.Māris Lūsis

12.posma rezultāti:

Pirmsskolas vecuma grupā startēja un 500m skrēja – Toms Rūdulis, Miķelis Sprūdžs, Mārtiņš Rūdulis, Amanda Šelegoviča, Alise Rutkovska, Katrīna Elza Mozule un Valts Čilipāns.

Jaunietes:
Agnese Troinova 11 00:55:20
Loreta Rutkovska 11 01:03:53
Signe Bērziņa 10 00:55:48
Sindija Medisone 10 00:59:00
Samanta Šteina 10 01:02:12
Madara Matisone 8 01:05:02
Katrīna Ose 5 00:40:58
Estere Rasa 5 00:59:00
Gabriela Asarīte 5 00:59:00
Estere Šteina 4 00:36:17
Alise Rutkovska 4 00:58:47
Simona Krūmiņa 3 00:23:06
Katrīna Bautre 3 00:26:56
Marta Krūze 2 00:15:38
Jaunieši:
Emīls Straupmanis 10 00:52:00
Reinis Ose 10 00:52:11
Emīls Krūmiņš 10 00:55:04
Matīss Dzērve 10 01:05:03
Daniels Pabērzs 10 01:05:10
Lūkass Kleins 10 01:18:10
Uvis Čilipāns 9 00:48:57
Rūdolfs Ose 8 01:05:02
Arvis Štalts 5 00:37:30
Rūdolfs Šplīts 5 00:38:00
Markuss Behmanis 4 00:31:32
Gustavs Krūmiņš 4 00:31:32
Artūrs Rūdulis 3 00:20:43
Martins Linde 3 00:28:00
Sandis Medisons 2 00:17:52
Mārtiņš Rūdulis 2 00:48:59
Sievietes:
Karīna Helmane Soročenkova 14 01:01:29
Dace Ancāne 12 01:00:18
Liene Kļava 11 00:59:00
Gunta Nalivaiko 10 00:52:56
Lilita Ertmane 10 00:53:07
Agnese Ose 10 00:55:02
Marta Teko 10 00:55:14
Ilze Martuļeva 10 00:56:24
Inga Vate 10 00:57:26
Liene Medisone 10 00:59:00
Elīna Lāce 10 01:00:32
Aiga Rekalo 10 01:01:09
Natālija Putnāne 10 01:10:26
Sanita Šelegoviča 10 01:18:30
Gunta Skromane 10 01:18:30
Ilze Sauleskalna 5 00:56:47
Inese Rutkovska 5 00:58:47
Ilze Linde 3 00:28:00
Vīrieši:
Ilvars Bergmanis 15 01:02:53
Edgars Koncevojs 14 01:03:12
Māris Lūsis 14 01:03:24
Pēteris Kļava 13 01:03:35
Artūrs Soročenkovs 13 01:05:49
Gatis Feldmanis 13 01:06:31
Aivis Putnāns 12 00:57:06
Modris Šelegovičs 12 01:03:39
Mārtiņš Auziņš 11 00:41:32
Aigars Bērziņš 11 01:01:20
Sandis Kanbergs 10 00:40:08
Dainis Rasa 10 00:44:17
Gaitis Rūdulis 10 00:50:53
Aivars Mozulis 10 00:51:00
Krists Medisons 8 01:00:00

Pievienot komentāru