Brīvziemis ir sācies!

03.11.2019.

3.novembrī Smārdē pulcējās krietns bariņš kustēties gribētāju, lai piedalītos jaunā sporta kluba Brīvsolis pasākumā – Brīvziemis!

Brīvziemja pasākumā iespējams skriet, nūjot, iet, orientēties, spēles galda spēles un visādi citādi baudīt svētdienu!

Katrs Brīvziemja posms būs atsevišķs pasākums un nekādi kopvērtējumi netiks rēķināti! Katra nākamā posma sākumā tiks apbalvoti iepriekšējā posma labākie!

1.posma rezultāti:

Skriešana un iešana:

16 km (divi apļi)
Sievietes:
1 Renāte Šēra 1:13:16
2 Signe Bērziņa 1:38:29
Vīrieši:
1 Mārtiņš Brenčs 1:08:04
2 Edgars Koncevojs 1:23:19
3 Māris Lūsis 1:23:19
4 Armands Paeglis 1:24:07
5 Vladimirs Judins 1:36:07
6 Aigars Rudzītis 1:36:07
7 Modris Šelegovičs 1:36:36
8 km (viens aplis)
Jaunietes:
1 Gita Straupmane 0:59:30
2 Elza Ananiča 1:00:02
3 Katrīna Mozule 1:06:56
4 Amanda Šelegoviča 1:24:50
Jaunieši:
1

2

Daniels Pabērzs

Maikls Niks Ananičs

0:46:28

0:46:59

3 Matīss Dzērve 0:52:18
4 Artūrs Rūdulis 1:06:51
5 Toms Rūdulis 1:12:37
Sievietes:
1 Modra Ignate 0:40:42
2 Dace Ancāne 0:43:33
3 Aiga Rekalo 0:48:01
4 Linda Reinholde 0:49:50
5 Ilva Brenča 0:56:23
6 Evita Judina 0:59:45
7 Egita Pumpure 0:59:47
8 Agnese Rūdule 1:07:28
9 Sanita Šelegoviča 1:24:50 (iešana)
Vīrieši:
1 Pēteris Kļava 0:38:15
2 Valdis Urtāns 0:40:06
3 Mareks Strihors 0:43:21
4 Gatis Feldmanis 0:46:25
5 Jānis Spirģis 0:47:30
6 Aigars Bērziņš 0:53:39
7 Aivars Mozulis 1:06:56 (iešana)
Nūjošana
Sievietes:
1 Ruta Dīce 1:01:59
2 Gunta Skromane 1:05:43
3 Aiva Rupeika 1:06:44
4 Ilze Sauleskalna 1:12:37
5 Dace Laukmane 1:12:37
6 Dagmāra Freiberga 1:14:58
7 Līga Freimane 1:16:45
8 Agnese Tritanova 1:16:45
9 Sandra Krūze 1:17:35
10 Brigita Šmite 1:23:36
11 Indra Ziediņa 1:29:40
Vīrieši:
1 Uldis Dīcis 1:01:59

 

Orientēšanās
1.distance:
1 Maikls Niks Ananičs 0:06:36
2 Elza Ananiča 0:07:10
3 Kārlis Dīcis 0:11:33
4 Luīze Mahte 0:11:43
5 Hugo Ananičs 0:11:55
6 Ojārs Zirnītis 0:11:55
7 Katrīna Ose 0:12:25
8 Henrijs Legzdiņš 0:12:43
9 Marta Vītoliņa 0:31:48
10 Gabriela Asarīte 0:31:51
11 Ilva Vītoliņa 0:32:30
2.distance:
1 Dagnis Kjahjars 0:30:49
2 Gunta Nalivaiko 0:45:55
3 Katrīna Lagzdiņa 0:51:08
4 Edīte Grasmane 0:55:58
5 Aivis Putnāns 1:04:34
6 Gunta Važa 1:04:39
7 Pauls Putnāns 1:04:44
8 Marta Ancāne 1:04:45
9 Pēteris Kļava 1:11:36
10 Arvis Štalts 1:11:50
11 Liene Kļava 1:11:54
12 Elvīra Mahte 1:46:56
13 Luīze Mahte 1:46:59
14 Mārtiņš Zirnītis 1:47:51
15 Ojārs Zirnītis 1:47:55
16 Liene Medisone 1:28:29 (3 kontrolpunkti)
17 Sandis Medisons 1:28:29 (3 kontrolpunkti)
18 Sindija Medisone 1:28:31 (3 kontrolpunkti)
19 Krists Medisons 1:28:34 (3 kontrolpunkti)

Nākamais posms notiks 24.novembrī Smārdē!

 

 

1 | Ina

03.11.2019. / 18:43

Jauniešiem tiešām korekti ir vietas? 5vieta atskrēja ātrāk, bet ir zemāks vērtējums…

2 | brivsolis

03.11.2019. / 19:29

Bija ieviesusies kļūdiņa! Tagad ir izlabots!

Pievienot komentāru