Jaunumi

20.jūnija Līgo posms Āžu kalnā bija sestais šajā sezonā jeb puse no 2019.gada skriešanas seriāla Brīvsolis posmiem ir aizvadīti!

Sestajā posmā visvairāk un visātrāk dāmām distanci pieveica Liene Medisone, bet kungiem – Anrijs Daile!

Rezultāti:

Jaunietes:
Ilze Muceniece9,201:11:00
Signe Bērziņa9,201:11:38
Madara Matisone6,901:03:22
Eleonora Kleina4,600:50:40
Estere Šteina4,600:54:20
Keita Dzelzskalēja4,600:54:23
Alise Rutkovska4,601:12:00
Asnate Pekulesa2,300:24:21
Jaunieši:
Reinis Ose9,201:01:24
Mikus Kalniņš9,201:06:41
Lūkass Kleins6,901:05:02
Daniels Pabērzs6,901:05:13
Arvis Štalts6,901:14:36
Ernests Pekuless4,600:48:40
Ričards Kleins4,600:57:00
Sievietes:
Liene Medisone9,201:06:10
Katrīna Lagzdiņa9,201:07:43
Elizabete Pelēce9,201:11:40
Ilze Malovka6,900:57:05
Gunta Nalivaiko6,900:57:50
Ilva Brenča6,901:02:25
Agnese Kleina6,901:03:23
Agnese Ose6,901:03:45
Lilita Ertmane6,901:03:45
Dace Ancāne6,901:07:36iešana
Evita Judina4,600:47:53
Ilze Sauleskalna4,600:52:48nūjošana
Natālija Putnāne4,600:53:09
Inese Rutkovska4,601:10:46iešana
Līga Leiba2,300:19:30
Vīrieši:
Anrijs Daile11,501:04:15
Ilvars Bergmanis11,501:05:07
Dainis Rasa11,501:07:20
Edgars Koncevojs11,501:09:04
Māris Lūsis11,501:13:20
Gatis Feldmanis11,501:13:26
Sandijs Jēkabsons11,501:13:43
Pēteris Kļava11,201:14:37
Armands Paeglis9,201:01:38
Valdis Urtāns9,201:02:20
Aivis Putnāns9,201:03:54
Pēteris Nalivaiko9,201:04:55
Vladimirs Judins9,201:05:14
Aigars Bērziņš9,201:05:46
Modris Šelegovičs9,201:06:42
Mārtiņš Brenčs9,201:14:43
Viktors Rūsa6,900:41:58
Ivo Kleins6,901:05:29
Arvils Pekuless4,600:41:40
25.jūnijs
18:30Patmalnieks/Stūris – Gulbis/Zunda
19:00Strods/Sproģis – Bērziņš/Pūce
19:30Gulbis/Zunda – Bērziņš/Pūce
20:00Patmalnieks/Stūris – Strods/Sproģis
26.jūnijs
18:30Krūzmanis/Miķelsons – Zēbergs/Silavs
19:00Vītols/Bērziņš – Ratkevičs/Bērziņš
19:30Zēbergs/Silavs – Vītols/Bērziņš
20:00Krūzmanis/Miķelsons – Ratkevičs/Bērziņš
27.jūnijs
18:30Jackovskis/Hirkovskis – Jurševics/Priede
19:00Bēniņš/Alenčiks – Jackovskis/Hirkovskis
19:30Jurševics/Priede – Bēniņš/Alenčiks

Aizvadītas vēl trīs spēles pludmales volejbola čempionātā.

Ratkevičs/Bērziņš – Zēbergs/Silavs 0:2 (5:21; 17:21)

Zēbergs/Silavs – Bērziņš/Pūce 0:2 (18:21; 16:21)

Bērziņš/Pūce – Ratkevičs/Bērziņš 2:0 (21:16; 21:15)