Jaunumi

Basketbols

Engure, Brīvsolis, Tukuma sporta skola, BS Tukums, KKSP/Kandava, U-50, Lapmežciems*, Jaunpils*

Volejbols

Engure, Jaunsāti, Smārde, SK Lauciene, Slampe/ZeVid, Irlava, Roja, Sloka

Florbols

Engures korsāri, Slampe/ZeVid, Slampe/ZeVid 2, ExKurzeme, Smārde, Ģibuļi, Gorodiņš, Kandava/VSD Serviss

Futzāls

Sieviešu volejbols

Engure, Lapmežciems, Tukuma sporta skola*, Tukuma sporta skola 2*, Slampe*

*Komandas, kuru dalības galējo apstiprinājumu vēl gaidām.

Jau 11.posms aizvadīts skriešanas seriālā Brīvsolis, kurš notika 12.septembra vakarā – priežu silā pie Klapkalnciema ceļa. Jāpiezīmē, ka šajā trasē seriāla posms notika pirmo reizi!

Mazo bērnu konkurencē nepārspēta palika Katrīna Elza Mozule, jauniešu konkurencē šoreiz ātrākie bija Signe Bērziņa un Mikus Kalniņš, bet pieaugušo konkurencē – Renāte Šēra un Pēteris Kļava!

11.posma rezultāti:

Jaunietes:
Signe Bērziņa1201:08:24
Agnese Troinova1001:05:03
Loreta Rutkovska1001:06:13
Madara Matisone801:04:40
Sindija Medisone801:04:53
Estere Šteina600:56:50
Dinija Liepiņa600:56:55
Karīna Pastare600:56:57
Alise Rutkovska601:06:27
Keita Dzelzskalēja400:31:56
Jaunieši:
Mikus Kalniņš1001:02:56
Kārlis Jaunkļaviņš1001:12:33
Mikus Pudāns400:34:20
Artūrs Rūdulis400:34:25
Sandis Medisons200:15:31
Toms Rūdulis200:19:18
Valters Pudāns200:24:33
Sievietes:
Renāte Šēra1200:58:58
Liene Medisone1201:07:28
Dace Ancāne1000:58:50
Ilva Brenča1001:08:00
Gunta Nalivaiko800:53:08
Aiga Rekalo800:53:50
Agnese Rūdule800:58:56
Evita Judina801:01:08
Ruta Dīce801:05:15nūjošana
Gunta Skromane801:05:53nūjošana
Ilze Sauleskalna801:15:33nūjošana
Sanita Šelegoviča600:56:45nūjošana
Evita Pudāne600:56:45nūjošana
Inese Rutkovska601:06:31
Ilva Vītoliņa400:44:30nūjošana
Lilija Ieviņa400:44:30nūjošana
Vīrieši:
Pēteris Kļava1401:05:42
Māris Lūsis1401:06:37
Mārtiņš Brenčs1401:08:20
Ilvars Bergmanis1401:11:20
Edgars Koncevojs1401:13:10
Raivo Amoliņš1200:58:11
Viktors Rūsa1201:01:54
Valdis Urtāns1201:06:56
Modris Šelegovičs1201:08:52
Pēteris Nalivaiko1201:17:20
Aigars Bērziņš1000:59:05
Vladimirs Judins1001:04:00
Uldis Dīcis801:05:15nūjošana
Aivars Mozulis600:35:40


Ar pēdējo posmu 28.augustā Milzkalnē, noslēgusies 2019.gada krostriatlona sezona. Pēdējā posmā piedalījās 17 dalībnieki un absolūtā posma uzvarētāja bija Dace Almane, aiz sevis atstājot Tāli Liepiņu, Kristapu Stivrinieku un Vladimiru Judinu.

Seriāla kopvērtējumā medaļas izcīnīja:

jauniešiem – zelta medaļa Rihardam Vembrim un sudrabs Artūram Rūdulim;

sievietēm – zelts Dacei Almanei;

vīriešiem – zelts Kristapam Stivriniekam, sudrabs Vladimiram Judinam, bet bronza dalīta Mārim Lūsim un Mārtiņam Brenčam;

vecākajā grupā – zelts Andim Liepam!

5.posma rezultāti:

Jaunieši:
1Rihards Vembris00:37:36
2Artūrs Rūdulis00:47:23
Sievietes:
1Dace Almane00:31:01
Vīrieši:
1Tālis Liepiņš00:31:08
2Kristaps Stivrinieks00:31:10
3Vladimirs Judins00:31:11
4Mārtiņš Brenčs00:32:12
5Dainis Rasa00:32:31
6Māris Lūsis00:32:35
7Armands Paeglis00:32:48
8Ernests Važa00:33:22
9Modris Šelegovičs00:36:23
10Juris Balodis00:37:13
11Jānis Vembris00:37:38
12Arnis Krūmiņš00:38:13
13Ģirts Harmsons00:39:45
14Andis Liepa00:42:05