Jaunumi

Meža posms noskriets!

23.05.2019.   (0)

Pirmo reizi skriešanas seriāla Brīvsolis posms notika Radziņciema apkaimē, posmu aizvadot meža ceļos un takās!

Šajā posmā visvairāk kilometrus visātrāk veica Megija Vīnberga un Arvis Stivriņš!

Rezultāti:

Jaunietes
Megija Vīnberga1401:15:50
Signe Bērziņa11,201:08:20
Madara Matisone8,401:06:52
Karīna Pastare5,600:46:23
Estere Šteina5,600:46:26
Sofija Mironova5,600:59:41
Alise Rutkovska5,600:59:41
Gabriela Asarīte2,800:19:19
Estere Rasa2,800:24:11
Ance Bērziņa2,800:32:46
Jaunieši
Kārlis Jaunkļaviņš11,201:12:20
Daniels Pabērzs8,400:55:38
Arvis Štalts5,600:41:00
Artūrs Rūdulis5,600:43:16
Sievietes
Liene Medisone11,201:08:20
Linda Reinholde11,201:08:20
Karīna Helmane Soročenkova11,201:09:11
Elizabete Pelēce8,400:51:55
Ilze Martuļeva8,400:53:32
Ilva Brenča8,401:07:58
Ruta Dīce8,401:11:30
Gunta Nalivaiko5,600:35:17
Agnese Rūdule5,600:43:48
Sanita Šelegoviča5,600:50:08nūjošana
Gunta Skromane5,600:50:08nūjošana
Ilze Sauleskalna5,600:54:29nūjošana
Inese Rutkovska5,601:00:20
Vīrieši
Arvis Stivriņš1401:01:47
Ilvars Bergmanis1401:04:20
Edgars Koncevojs1401:08:08
Dainis Rasa1401:08:34
Gatis Feldmanis1401:14:48
Pēteris Kļava1401:18:10
Māris Lūsis1401:18:30
Gaitis Rūdulis11,201:01:31
Pēteris Nalivaiko11,201:05:17
Mārtiņš Brenčs11,201:05:45
Modris Šelegovičs11,201:05:56
Armands Paeglis11,201:07:00
Aigars Bērziņš8,401:00:30
Emīls Malovka8,401:02:18
Krists Medisons8,401:10:47
Uldis Dīcis8,401:11:30nūjošana

Kā katru gadu, arī šajā sezonā notiks Engures novada atklātais pludmales volejbola čempionāts, kurš norisināsies no jūnija līdz augustam (atkarīgs no komandu skaita).

Aicinām pieteikt komandas dalībai šīs sezonas turnīrā līdz 3.jūnijam! Komandas pieteikums jāsūta uz epastu sandis_chilipans@inbox.lv, norādot komandas dalībnieku vārdus un uzvārdus.

Noteikumi nemainās:

  • komandā 2 dalībnieki;
  • spēles darba dienu vakaros;
  • katrā spēļu dienā komandai būs 2 spēles;
  • turnīrā tiks aizvadīts grupu turnīrs un izslēgšanas spēles.

Dalībnieku rekordskaits ir sasniegts skriešanas seriāla Brīvsolis trešajā posmā, kurā startēja 9 dalībnieki 700m distancē un 71 dalībnieks “lielajā” distancē!

Dāmām visātrāk apļus veica Dace Almane, bet kungiem visvairāk un visātrāk veica Jānis Grāmatnieks!

700m mazo bērnu skrējiena dalībnieki:

Beatrise Kanberga, Gerda Štemmere, Emīlija Šteina, Amanda Šelegoviča, Ernests Štemmers, Terēza Lorenca, Rūdolfs Stīpnieks, Ance Bērziņa un Roberts Amoliņš.

Jaunietes:
Arta Reinholde11,401:06:12
Signe Bērziņa9,500:58:10
Anna Birzule9,501:00:50
Loreta Rutkovska9,501:02:50
Madara Matisone9,501:16:32
Ilze Muceniece7,600:52:52
Samanta Alksne5,700:29:40
Eva Trainova5,700:42:24
Sofija Mironova5,700:44:41
Alise Treikale5,700:45:43
Estere Šteina5,700:53:20
Karīna Pastare5,700:53:37
Paula Jaunkļaviņa5,701:01:56
Marta Vītoliņa1,900:14:30
Gabriela Asarīte1,900:14:30
Estere Rasa1,900:14:50
Alise Rutkovska1,900:23:20
Jaunieši:
Mikus Kalniņš7,600:46:54
Daniels Pabērzs7,600:46:56
Uvis Čilipāns7,600:48:49
Lūkass Kleins7,600:51:06
Arvis Štalts7,601:10:13
Matīss Dzērve5,700:37:36
Dominiks Kleins5,700:38:15
Kārlis Jaunkļaviņš5,700:43:07
Jānis Jaunkļaviņš5,700:43:07
Artūrs Rūdulis5,700:43:40
Kristers Alksnis5,700:53:36
Mikus Pudāns5,700:56:43
Aigars Osis3,800:24:10
Kevis Mežapuķe3,800:26:18
Mikus Čilipāns3,800:26:20
Toms Rūdulis3,800:32:05
Valters Pudāns3,800:33:10
Sievietes:
Dace Almane11,401:04:05
Dace Ancāne11,401:08:31
Elizabete Pelēce9,501:01:10
Linda Reinholde9,501:01:10
Lilita Ertmane9,501:01:11
Agnese Rūdule9,501:13:51
Zane Harmsone7,600:45:05
Ilze Martuļeva7,600:49:26
Ilva Brenča7,601:00:53
Sanita Šelegoviča7,601:06:53nūjošana
Gunta Skromane7,601:06:53nūjošana
Ilze Sauleskalna7,601:17:04nūjošana
Liene Medisone5,700:42:26
Sanita Pastare5,700:45:36
Evita Pudāne5,700:50:10nūjošana
Ruta Dīce5,700:50:42nūjošana
Natālija Putnāne5,700:54:38
Inese Rutkovska5,701:06:25
Ilva Vītoliņa3,800:45:00nūjošana
Vīrieši:
Jānis Grāmatnieks13,301:02:28
Ilvars Bergmanis13,301:03:14
Māris Lūsis13,301:04:49
Raivo Amoliņš13,301:05:30
Aivis Štemmers13,301:07:02
Pēteris Kļava13,301:10:13
Edgars Koncevojs13,301:11:10
Dainis Rasa11,401:00:30
Artūrs Soročenkovs11,401:04:10
Ģirts Harmsons11,401:05:01
Gatis Feldmanis11,401:05:14
Gaitis Rūdulis11,401:05:20
Mārtiņš Brenčs11,401:06:47
Pēteris Nalivaiko
Aigars Bērziņš
11,4
11,4
01:07:52
01:08:18
Modris Šelegovičs11,401:09:10
Andris Pastars9,501:00:42
Uldis Dīcis7,601:04:30nūjošana
Emīls Malovka5,700:44:33

Basketbola bronza Engurei!

02.05.2019.   (0)

Volejbola čempioni – Roja!

30.04.2019.   (1)